Hakkımızda

 

Şirketimiz; Architect ve Atölye kelimelerinin birleşmesi ile oluşan mimariye gönül ve teknik vermiş yeni bir kavram olarak doğmuştur. Architect kavramı yaşanmamış bir hayatı çözen üreten uzman ise, Atölye’de mimarın bu hayallerinin tasarımdan ve çizimden ete kemiğe bürünme sahnesidir.

Arkitölye İç Mimarlık sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalite ve estetik değerlerden ödün vermeyen genç dinamik bir iç mimarlık firmasıdır.

Günümüzde sürekli değişmekte olan çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekansal çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz bu çözümleri doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metotları ve detay çözümleri ile geliştiriyoruz. Her projeyi kendine özgü verileri ile değerlendirerek kullanıcıya kaliteli bir mekan deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Kağıt üzerinde tasarladığımız mekanları, beklentileri karşılayacak kalitede uygulamalar ile hayallerinizin gerçeğe dönüşebildiğini gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri belli başlıklar altında toplamak gerekirse şöyle sıralayabiliriz;