Ataşehir İç Mimarlık Projelendirme ve Uygulama Hizmetleri

Ataşehir İç Mimarlık Projelendirme ve Uygulama Hizmetleri

Ataşehir ve İstanbul’da verdiğimiz hizmetler kapsamında ev, ofis, otel, villa, restoran, mağaza ağırlıklı çalışmalar yürütüyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalite ve estetik değerlerden ödün vermeyen bir iç mimarlık firmasıyız.  Verdiğimiz hizmetleri şu başlıklar altında toplayabiliriz; danışmanlık, projelendirme, tasarım, proje yönetim ve proje uygulama.

 

Günümüzde sürekli değişmekte olan çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekansal çözümler üretiyoruz. Her projeyi kendine özgü verileri ile değerlendirerek kullanıcıya kaliteli bir mekan deneyimi yaşatmayı sağlıyoruz. Kağıt üzerinde tasarladığımız mekanları, beklentileri karşılayacak kalitede uygulamalar ile hayallerinizin gerçeğe dönüşebildiğini gösteriyoruz.

 

Zamanımızın büyük bölümünü iç mekanlarda geçiriyoruz. Geçirdiğimiz bu zamandan zevk almamızı sağlayan faktörlerden biride o iç mekanın tasarımıdır. Bir ofis hayal edin mekandaki her şey siyah masa, sandalyeler, zemin, duvarlar. Böyle bir ofiste çalışırken sağlıklı düşünemez ve yaptığınız işte başarılı olmanız zordur. Çünkü psikolojik olarak iç mekanda kullanılan renkler sizleri karamsarlığa ve olumsuzluğa itecektir. Bahsettiğimiz örnekte olduğu gibi iç mekandaki tasarımlar, renkler ve dizilişler insanların psikolojisi üzerinde büyük öneme sahiptir. Her mekanın ve mekanda yaşayacak olan kişilerin kendisine göre ihtiyaçları vardır. Biz projelerimizi uzman ekibimiz ile birlikte bu ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yani kullanıcı odaklı mekanlar tasarlıyor, tasarladığımız mekanları uyguluyoruz. Eğer siz de mekanlarınızı kaliteli yaşam alanlarına çevirmek istiyorsanız. Ataşehir’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilir yada iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

03.04.2019